Plaatje bij het artikel van ODBS 't Heem

ODBS 't Heem staat voor:

  • Meervoudige Intelligentie
  • Dalton
  • Werkeilanden
  • Groepsdoorbrekend werken

Team

Bekijk het team van onze school hieronder.

title=

Directeur

Meester Erwin Vos
directie@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig op:

  • Maandag
  • Dinsdag gr.8
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag gr.4/5
title=

Leerkracht groep 1/2

Juf Sandra Visser sandra@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig:

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
title=

Leerkracht groep 1/2

Juf Henriëtte Slijkhuis
riët@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig:

ivm ziekteverlof afwezig

title=

Leerkracht groep 1/2 & groep 3

Juf Marian Ormel-Vos
marian@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig:

  • Woensdag gr. 1/2
  • Donderdag gr.3
  • Vrijdag gr.3
title=

Leerkracht groep groep 3

Juf Kim van den Einde
kime@hetheemnijverdal.nl
Aanwezig:

  • Maandag
  • Dinsdag 
  • Woensdag
title=

Leerkracht groep 4/5

Meester Alejandro
alejandro@hetheemnijverdal.nl
Aanwezig:

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
title=

Leerkracht groep 6 & IB-er

Juf Rachel
rachel@hetheemnijverdal.nl
Aanwezig:

  • Maandagochtend (middag IB-taken)
  • Dinsdagochtend (middag IB-taken)
  • Woensdagochtend
  • Donderdagochtend
  • Vrijdagochtend
title=

Leerkracht groep 7

Juf Angeline Cate-Stroop, ten

angeline@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig:

  • Maandagmorgen
  • Dinsdagmorgen
  • Woensdagmorgen
Meer lezen over

Lio Leerkracht groep 7

Meester Tim
tim@hetheemnijverdal.nl 
Aanwezig:

  • Donderdag
  • Vrijdag
title=

Leerkracht groep 7

Juf Kim Muller - van der Molen
kimm@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig:

Ivm ziekteverlof afwezig

title=

Leerkracht groep 8 & ICT-er

Meester Roy van den Berg
roy@hetheemnijverdal.nl
Aanwezig:

  • Maandag 
  • Dinsdag 
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag

Deel deze pagina: