Plaatje bij het artikel van ODBS 't Heem

ODBS 't Heem staat voor:

  • Meervoudige Intelligentie
  • Dalton
  • Werkeilanden
  • Groepsdoorbrekend werken

Team

Bekijk het team van onze school hieronder.

title=

Directeur

Meester Erwin Vos
directie@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig op:

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
title=

Leerkracht groep 1/2

Juf Sandra Visser sandra@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig:

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag 
  • Donderdag
  • Vrijdag
title=

Leerkracht groep 1/2

Juf Henriëtte Slijkhuis
riët@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig:

ivm ziekteverlof afwezig

title=

Leerkracht groep 3

Juf Angeline Cate-Stroop, ten

angeline@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig:

  • Maandag
  • Dinsdag
title=

Leerkracht groep 3

Juf Marian Ormel-Vos
marian@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig:

  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
title=

Leerkracht groep 4/5

Meester Alejandro
alejandro@hetheemnijverdal.nl
Aanwezig:

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
title=

Leerkracht groep 6

Juf Rachel
rachel@hetheemnijverdal.nl
Aanwezig:

  • Maandagochtend
  • Dinsdagochtend
  • Woensdagochtend
  • Donderdagochtend
  • Vrijdagochtend
title=

Leerkracht groep 7 & gymdocent

Juf Annemieke
annemieke@hetheemnijverdal.nl
Aanwezig:

  • Maandag
  • Woensdag
  • Vrijdag (gym voor de hele school)
title=

Leerkracht groep 7

Juf Kim Muller - van der Molen
kimm@hetheemnijverdal.nl

Aanwezig:

Ivm ziekteverlof afwezig

title=

Leerkracht groep 7

Juf Kim van den Einde
kime@hetheemnijverdal.nl
Aanwezig:

  • Dinsdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
title=

Leerkracht groep 8 & ICT-er

Meester Roy van den Berg
roy@hetheemnijverdal.nl
Aanwezig:

  • Maandag 
  • Dinsdag 
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
title=

Leerkracht & IB-er

Juf Gea Smit-Kikkert
gea@hetheemnijverdal.nl
iber@hetheemnijverdal.nl
Aanwezig:

  • Maandag (IB-taken)
  • Dinsdag (IB-taken)

Deel deze pagina: