Plaatje bij het artikel van ODBS 't Heem

ODBS 't Heem staat voor:

  • Meervoudige Intelligentie
  • Dalton
  • Werkeilanden
  • Groepsdoorbrekend werken

Onderwijsdelegatie uit Japan bezoekt opnieuw ’t Heem

Op woensdag 19 maart a.s. bezoekt een Japanse onderwijsdelegatie opnieuw onze school i.v.m. ons onderwijsconcept. Het is de tweede keer binnen een jaar dat een delegatie onze school bezoekt. Deze delegatie bestaat uit

Prof. Murakami uit Kyoto University of Education
2 professors van dezelfde universiteit
1 docent middelbare school
1 lerares basisschool
3 universitaire studenten

Samen met Marco Bastmeijer komen zij kijken naar hoe wij  de lessen MI/WO  organiseren in de verschillende eilanden en integreren in het ochtendprogramma, waardoor ons ”Heemconcept” steeds meer gestalte krijgt.

In verband met het programma van deze delegatie zullen we de eilanden voor één keer op woensdagochtend organiseren. De delegatie krijgt dan een goed beeld van onze bijzondere manier van werken. Ook u als ouders bent deze ochtend van harte welkom omdat dit bezoek samen valt met de Nationale Daltondag. Meer informatie over deze bijzondere dag leest u binnenkort in onze nieuwsbrief.

 

We vinden het een eer dat zij naar onze school komen om ons onderwijsconcept te bekijken!

Deel deze pagina: